قفسه فروشگاهی | قفسه بندی |09128100537|قفسه بندی فروشگاهی|قفسه انباری | استند میوه و سبزیجات

استند میوه و سبزیجات

 

استند میوه یا استند سبزجات و یا همان قفسه میوه و سبزیجات جزء تجهیزات فروشگاهی كارآمد و مفید جهت قراردادن انواع میوه و سبزیجات باز و بسته بندی شده  می باشد.استند میوه و سبزجات  می بایست از مقاومت مناسبی در برابر بارهای سنگین برخوردار باشد لذا كارشناسان صنایع قفسه بندی نوین قفسه از قوطی های سنگین و مقاوم ۲×۲  برای طراحی اين محصول استفاده می نمایند . سبدهای مورد استفاده در اين قفسه بندی نيز از مفتول های مسوار با آبکاری درجه یک بهره برده اند. قفسه میوه و سبزیجات مجهز به دو چرخ قفل دار و دو چرخ بدون قفل در دو نوع قفسه میوه یک طرفه و قفسه میوه دو طرفه ارائه می گردند. در پوشش بدنه قفسه نان نيز از رنگ پودری استاتیک با كیفیت بالا استفاده گردیده است.
با استفاده از استند میوه یا قفسه میوه میتوانید فروشگاه خود را برای مشتریان جذاب کنید به نوعی که وقتی مشتری وارد فروشگاه شما میشود و مایل به خرید میوه ، سبزیجات و صیفی جات است با استفاده از استند میوه و قفسه میوه که شما برای محصولات تازه خود قرار داده اید احساس رضایتمندی بیشتری در خرید داشته باشد . شما با این کار به مشتری خود احترام گذاشته و مشتری نیز احساس خوبی در هنگام خرید از فروشگاه شما بدست می آورد و با همین کار ساده باعث جذب مشتری میشوید . پس استند میوه و سبزیجات یا قفسه میوه و سبزیجات میتواند راه خوبی برای جذب مشتری باشد .
قفسه میوه که زیرمجموعه تولیدات قفسه فروشگاهی نوین قفسه میباشد برای فروشگاه های عرضه کننده میوه و صیفی جات یک نیاز مبرم میباشد زیرا استند میوه یا همان قفسه میوه باعث نظم در قرار دادن محصولات کشاورزی در فروشگاه میشود . اگر در فروشگاه خود قفسه میوه ندارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که از محصولات قفسه موه و استند مسوه صنایع قفسه بندی نوین قفسه استفاده کنید . محصولات استند میوه و قفسه میوه صنایع قفسه بندی نوین قفسه از بالاترین کیفیت تولیدی و ساخت برخوردار است و به شما این اطمینان داده میشود که با استفاده از این محصولات که قفسه میوه و استند میوه میباشد نیاز خود را در زمینه تجهیزات فروشگاهی مربوط به میوه ، سبزی و صیفی جات برطرف سازد . ما با توجه به تجربه و خلاقیت همکاران فنی شرکت برای شما استند میوه مخصوص فروشگاه را تولید و عرضه میکنیم .
 جهت استعلام قیمت قفسه میوه و سبزیجات با کارشناسان فروش صنایع قفسه بندی نوین قفسه تماس حاصل فرمایید

 

استند میوه

استند میوه

استند میوه

استند میوه


برچسب ها: