قفسه فروشگاهی | قفسه بندی |09128100537|قفسه بندی فروشگاهی|قفسه انباری | استند نان

استند نان

 

سبد نان  یا قفسه نان  و یا همان استند نان جزء تجهیزات فروشگاهی كارآمد و مفید جهت قراردادن انواع نان های بسته بندی شده از جمله نان باگت می باشد.استند نان می بایست از مقاومت بالایی در برابر بارهای سنگین برخوردار باشد لذا كارشناسان صنایع قفسه بندی نوین قفسه از قوطی های سنگین و مقاوم ۲×۲  برای طراحی اين محصول استفاده می نمایند . سبدهای مورد استفاده در اين قفسه بندی نيز از مفتول های مسوار با آبکاری درجه یک بهره برده اند. قفسه نان مجهز به دو چرخ قفل دار و دو چرخ بدون قفل در دو نوع قفسه نان یک طرفه و قفسه نان دو طرفه ارائه می گردند. در پوشش بدنه قفسه نان نيز از رنگ پودری استاتیک با كیفیت بالا استفاده گردیده است.
با استفاده از استند نان یا قفسه نان میتوانید فروشگاه خود را برای مشتریان جذاب کنید به نوعی که وقتی مشتری وارد فروشگاه شما میشود و مایل به خرید نان است با استفاده از استند نان و قفسه نان که شما برای محصولاتی غلات خود قرار داده اید احساس رضایتمندی بیشتری در خرید داشته باشد . شما با این کار به مشتری خود احترام گذاشته و مشتری نیز احساس خوبی در هنگام خرید از فروشگاه شما بدست می آورد و با همین کار ساده باعث جذب مشتری میشوید . پس استند نان یا قفسه نان میتواند راه خوبی برای جذب مشتری باشد .
قفسه نان که زیرمجموعه تولیدات قفسه فروشگاهی نوین  قفسه میباشد برای فروشگاه های عرضه کننده نان یک نیاز مبرم میباشد زیرا استند نان یا همان قفسه نان باعث نظم در قرار دادن محصولات غلاتی در فروشگاه میشود . اگر در فروشگاه خود قفسه نان ندارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که از محصولات قفسه نان و استند نان صنایع قفسه بندی نوین قفسه استفاده کنید . محصولات استند نان و قفسه نان صنایع قفسه بندی نوین قفسه از بالاترین کیفیت تولیدی و ساخت برخوردار است و به شما این اطمینان داده میشود که با استفاده از این محصولات که قفسه نان و استند نان میباشد نیاز خود را در زمینه تجهیزات فروشگاهی مربوط به غلات برطرف سازد . ما با توجه به تجربه و خلاقیت همکاران فنی شرکت برای شما استند نان مخصوص فروشگاه را تولید و عرضه میکنیم .
 
 
جهت استعلام قیمت انواع استند نان و قفسه نان با کارشناسان صنایع قفسه بندی نوین قفسه تماس حاصل فرماید.

 

استند نان

استند نان

استند نان


برچسب ها: