قفسه فروشگاهی | قفسه بندی |09128100537| قفسه بندی فروشگاهی | قفسه انباری | قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک

قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک
قفسه بندی پیچ و مهره ای  یکی از رایج ترین قفسه بندی انباری جهت نگهداری بارهای کم حجم و سبک در انبارها، فروشگاهها و مراکز آموزشی و اداری می باشد که در ابعاد مختلف قابل افزایش و کاهش می باشد . 
اجزای اصلی قفسه بندی پیچ و مهره ای متشکل از نبشی سوراخ دار یا مشبک و کفه است، که برای نگهداری بار های سبک و کم حجم ساخته شده و بار به روی آن با نیروی انسانی و به صورت دستی قرار می گیرد.قفسه بندی پیچ و مهره ای به دلیل وجود تعداد زیاد سوراخ به روی نبشی که از اجزای اصلی آن به شمار می رود به قفسه بندی فلزی مشبک نیز نامگذاری شده است. همچنین به دلیل کاربرد بسیار پیچ و مهره در نصب آن، به قفسه فلزی پیچ و مهره ای نیز نامدار می باشد. 
قفسه بندی پیچ و مهره ای برای نگهداری و بخش بندی ملزومات، ابزار، قطعات یدکی و در مجموع کلیه بارهای ریز و کوچک در انبار، فروشگاه، مراکز اداری و آموزشی نصب می شود. 
 
ویژگی و مزایا قفسه بندی پیچ و مهره ای : 
 
- امکان ساخت یک سازه سبک کامل با قفسه بندی پیچ و مهره ای در چند طبقه تا ارتفاع ۹ متر و اجرای همزمان راه پله و راهرو بندی و جان پناه
- امکان ساخت در ابعاد و رنگ های مختلف به صورت سفارشی
- فراهم آوردن دسترسی آسان به کالا و مواد در قفسه بندی پیچ و مهره ای
- ایجاد نظم در چیدمان و انبارداری با قفسه بندی پیچ و مهره ای
- قابلیت افزایش ارتفاع و بسط از جناحین در قفسه بندی پیچ و مهره ای
- قابلیت باز و بست متعدد و متوالی قفسه بندی پیچ و مهره ای بدون کاهش کارآیی
- امکان استفاده از لچکی در قفسه بندی پیچ و مهره ای برای نصب، با هدف حذف ستون های جلویی کار و فراهم آوردن دسترسی بدون مزاحمت ستون های              جلویی 
 - ارتفاع قفسه بندی پیچ و مهره ای حداکثر ۹ متر است.
- دهانه قفسه بندی پیچ و مهره ای به صورت استاندارد ۹۵ سانتیمتر میباشد.
- عمق قفسه بندی پیچ و مهره ای ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۶ و ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر میباشد.
رنگ معرفه قفسه بندی پیچ و مهره ای طوسی است. نوع رنگ مورد استفاده در قفسه بندی پیچ و مهره ای آلکید مایع است.
سایر رنگ بندی های مورد نیاز قفسه بندی پیچ و مهره ای در صورت سفارش ساخته خواهد شد. رنگ بندی های دیگر در قفسه بندی پیچ و مهره ای که بیشتر مورد علاقه مشتریان است شامل رنگ های سفید، قرمز، زرد و آبی نفتی است. 
 
مزایای قفسه بندی پیچ و مهره ایو قفسه بندی سردخانه ا ی :
 
قفسه بندی پیچ و مهره ای از نبشی و پانل صفحه، که به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می گردند تشکیل شده و به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می باشد .محاسبات انجام شده در این شکل قفسه انبار بر روی پانل صفحه بر اساس بار یکنواخت و گسترده انجام گرفته و طبقات در اندازه های استاندارد تولید می گردد .نوع نبشی در قفسه بندی پیچ و مهره ای با توجه به ارتفاع کل سیستم و تعداد طبقات اصلی تعیین می گردد .
این مدل قفسه انبار دارای متعلقاتی از قبیل : ورق پشت و بغل، لبه جلو، جاکارتی، تقسیم طبقات و پلاک راهنما و ... می باشد که با توجه به درخواست مشتری قابل ارائه می باشد .
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت قفسه پیچ و مهره ای و مدت زمان اجرای قفسه پیچ و مهره ای مورد نظرتان با بهترین کفیت و مناسبترین فپقیمت با کارشناسان فروش صنایع قفسه بندی نوین قفسه تماس حاصل فرمایید .
 
 
 

برچسب ها: